Поиск
Мета:

PostHeaderIcon Реферат: “Поняття, види та мета церковних покарань”.

Вступ

1. Поняття та мета церковних покарань

2. Види церковних покарань

Висновок.

….Підвищення якості кримінально-правового законодавства та ефективності застосування покарання певною мірою залежить від розробки методологічних підходів дослідження інституту покарання. Останній  процес неможливо уявити  без використання історичного методу, цінність якого полягає в дослідженні об’єкта не лише з позиції теперішнього часу, але й з позиції минулого та майбутнього.

Зміни, що відбулись в Україні за останні десятиліття, кардинально вплинули на суспільно-політичне та ідеологічне життя, окреслили тенденцію до відродження історичних традицій і духовних основ українського суспільства, багато в чому обумовлених християнством. Церква протягом тривалого часу була важливим чинником, що впливав на всі сфери життя суспільства, однак в «радянський» період вона була значно обмежена у своїй діяльності….

Література

1 [1]. Назимко Є.С.  Розвиток інституту покарання в Україні: історичний метод пізнання/ Часопис Академії адвокатури України, №11(2’2011)

2. Селевич Ю.Л. До історії церковних покарань: використання єпитимій в практиці церковного суду., 2006

3. Практика церковних епитимій (на прикладі монастирів Київської губернії у XIX – поч XX ст.), Лавріненко Н.П. – Монография

4.Цыпин В.А. Церковное право. Курс лекций. М.: Круглый стол по религиозному образованию в Русской Православной церкви, 1994. Изд-во МФТИ. 440 с.

5. Суворов Н.С. «Учебник церковного права». – Москва, печатня А.И. Снегиревой, 1908 г.

 

Один комментарий на “Реферат: “Поняття, види та мета церковних покарань”.”

Оставить комментарий

Важно! Для продолжения, Вам необходимо ответить на следующий вопрос (защита от спама)

Сколько будет
© 2016 -
Написать в поддержку
Создать блог бесплатно | Разработка сайта - Popoff Solutions